Pane Souček, a že jsem tak smělý a je ten advent, mimo toto téma. ;) Rád bych zopakoval svoji otázku z 12.6.2014, jakou transformaci používá KÚ na RUIAN/KM pro publikaci dat z S-JTSK do WGS-84 a do ETRS89-ETRF2000 a případně mezi ETRS a WGS?
zdraví hanoj Dne 16. prosince 2014 18:32 Petr Souček <souc...@atlas.cz> napsal(a): > > Dobrý den, předávám pro informaci vyřešený jeden případ. Už se těším až domluvíme nějakou automatizovanou linku :-). Petr Souček > > > > From: ----- > Sent: Monday, December 15, 2014 4:53 PM > To: Souček, Petr > Subject: RE: Chybná evidence budov bez čp/čev > > > > Dobrý den, > > Budova prověřena, def. body v RUIAN odstraněny, oprava provedena v Z-4001/2014-836 (bude zplatněno zítra), OR-411/2014. > > Děkujeme za upozornění. > > Pěkný den > > > > From: Souček, Petr > Sent: Wednesday, December 03, 2014 11:41 AM > To: .Valašské Meziříčí-podatelna > Subject: Chybná evidence budov bez čp/čev > > > > Dobrý den, > > > > prosím o prověření evidence budov bez čp/čev, které jsou evidovány na pozemcích 462/1, 462/2 a 462/3 v katastrálním území Kelč-Nové Město [664758]. > > > > V ISKN jsou evidovány tři samostatné budovy na třech samostatných parcelách. Z mého pohledu by měla být evidována pouze jedna budova na třech parcelách. > > > > Viz ukázka z Nahlížení do KN http://sgi.nahlizenidokn.cuzk.cz/marushka/default.aspx?themeid=3&MarUid=7E6595D2%20A5AD9D88%204236F7E7&MarUidi=4236F7E7&MarMiddlePoint=-506799.365%20-1138173.74&MarScale=694 > > > > > > Děkuji za prověření a přeji pěkný den > > > > Petr Souček
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz