ako keby som videl slovensky kataster kde su taketo chyby viac ako bezne 2015-05-12 16:30 GMT+02:00 Lukas Novotny <lenoc...@tiscali.cz>:
> Ještě náhled v příloze. > > Lukáš > > Dne 12. května 2015 16:24 Lukas Novotny <lenoc...@tiscali.cz> napsal(a): > > Narazil jsem na menší chybku ve vrstvě Český RUIAN budovy kdy v Rýmařově u >> pozemku 1460/1 má budova stejný tvar jako pozemek, Asi se někdo uklikl a >> zakreslil to do chybné vrstvy. >> >> Není to chyba importu z ČUZK do používané vrstvy z tile.poloha.net? >> Lze to nějak nahlásit u ČUZK? >> >> S díky Lukáš >> > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > -- Ing. Martin Ždila <http://www.openstreetmap.org/user/*Martin*> OZ Freemap Slovakia tel:+421-908-363-848 mailto:martin.zd...@freemap.sk http://www.freemap.sk/
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz