Mozna prece - odkazu na tema tydne cisla 252 weeklyOSM CZ: http://www.weeklyosm.eu/cz/archives/3756
Dne 29. června 2015 17:17 jzvc <j...@tpfree.net> napsal(a): > Dne 29.6.2015 v 15:31 Jethro napsal(a): >> >> Ahoj, >> jak správně značit ulici, která prochází rekonstrukcí? Typicky zavřená >> na rok, omezeně průchodná, neprůjezdná. Značí se jenom jako >> highway=construction, což mi ale přijde nepřesné, protože novostavba >> typicky není ani průchodná (aspoň legálně). >> Díky >> Jethro > > > Cus, nic jinyho asi nevymyslis, pripadne tam tu ulici nech, a nastav na ni > dopravni omezeni (=pouze pro pesi). Na docasnej stav OSM zatim pokud vim > tagovani nema. > > >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> > > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz