PS: nevím, jestli tě to uspokojí, ale sociální zařízení (včetně jmen) se renderují alespoň na humanitární vrstvě...
______________________________________________________________ > Od: <xkomc...@centrum.cz> > Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> > Datum: 07.08.2015 09:28 > Předmět: Re: [Talk-cz]Jak tagovat: detenční tábor pro migranty Vyšní Lhoty > >Mrkl jsem na to, poupravil jsem název, přidal tag operator a >landuse=residential, jelikož se jedná o oblast, kde lidé bydlí. Díky tomu se >název vykresluje... > >xkomczax > >______________________________________________________________ >> Od: "Marián Kyral" <mky...@email.cz> >> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> >> Datum: 07.08.2015 09:13 >> Předmět: Re: [Talk-cz]Jak tagovat: detenční tábor pro migranty Vyšní Lhoty >> >>Jo vlastně. Jsem netušil, že tam jsou i migranti. Akorát mně strašně štve, >>že teď se v mapě nevyrenderuje ani název :-( >> >>http://www.openstreetmap.org/#map=18/49.63674/18.46331 >> >>A co landuse? Přidat? A jaké? Residental area? >> >>Marián >> >> >>---------- Původní zpráva ---------- >>Od: xkomc...@centrum.cz >>Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> >>Datum: 7. 8. 2015 8:32:33 >>Předmět: Re: [Talk-cz] Jak tagovat: detenční tábor pro migranty Vyšní Lhoty >> >>"Ahoj, >> >>použil bych amenity=social_facility; social_facility=group_home; social_ >>facility:for=migrant , viz https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:social_ >>facility . >> >>xkomczax >> >>______________________________________________________________ >>> Od: "Marián Kyral" <mky...@email.cz> >>> Komu: <talk-cz@openstreetmap.org> >>> Datum: 07.08.2015 08:26 >>> Předmět: [Talk-cz] Jak tagovat: detenční tábor pro migranty Vyšní Lhoty >>> >>>Ahoj, >>>jak to správně otagovat? Zatím jsem tam nechal věznici, která tam měla >>>původně být. Ono ve své podstatě to něco jako věznice je. >>>Koukal jsem se do Bělé pod Bezdězem, jak je to značeno tam, ale evidentně >>to >>>tam ještě zaznačeno není. A v Zastávce u Brna stejný problém :-( >>> >>>Marián >>>= >>> >>>---------- >>> >>>_______________________________________________ >>>Talk-cz mailing list >>>Talk-cz@openstreetmap.org >>>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >>> >> >>_______________________________________________ >>Talk-cz mailing list >>Talk-cz@openstreetmap.org >>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"= >> >>---------- >> >>_______________________________________________ >>Talk-cz mailing list >>Talk-cz@openstreetmap.org >>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> > >_______________________________________________ >Talk-cz mailing list >Talk-cz@openstreetmap.org >https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz