Zaujimave :-). Pozeram, ze na svedomi to ma pouzivatel http://www.openstreetmap.org/user/ante44ante. Treba mu skusit napisat.
Inac kontrolu dat v OSM robia samotni pouzivatelia. Ked niekto v tom okoli zije a mapuje, tak sam vie najlepsie zistit co je podozrive. 2015-11-11 10:26 GMT+01:00 Peterova, Vera <vera.peter...@firma.seznam.cz>: > Dobrý den, > > jsem v oblasti editací OSM poměrně nezkušená a potřebuji poradit. > Přestože mě zajímá téma týkající se Bosny a Hercegoviny, píšu sem, protože > jsem v seznamu konferencí tu bosenskou nenašla. > > Uživatel mapy.cz, kde se mimo ČR a SR vykreslují data právě z OSM, nás > upozornil na neexistující a patrně tedy imaginární město v Bosně - viz > http://osm.org/go/xfRC~Tuh-- > Na veškerých leteckých snímcích není o osídlení oblasti nic vidět a celé > je to podivné. Je možné, že si ho ten tvůrce vymyslel, nebo taky že kreslil > ze špatně georeferencovaných podkladů a patří to jinam? Je možné, že by se > taková chyba na OSM dostala, že editace neprochází ani minimální kontrolou? > Jak by se náprava takové chyby řešila - kompletní smazání zní až téměř > "drsně"... > > Děkuji za jakékoliv rady, > s pozdravem > > Mapy.cz > > -- > > *Věra Peterová* > Mapy.cz > > > vera.peter...@firma.seznam.cz <vera.peter...@firma.seznam.cz> > http://www.seznam.cz/ > http://www.mapy.cz/ > > Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5 <http://mapy.cz/s/6rw4> > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > -- Ing. Martin Ždila <http://www.openstreetmap.org/user/*Martin*> OZ Freemap Slovakia tel:+421-908-363-848 mailto:martin.zd...@freemap.sk http://www.freemap.sk/
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz