Ahoj, celkem náhodou jsem v mapě našel tuhle skupinu mrakodrapů v Praze na Košíku: http://osmbuildings.org/?lat=50.04562&lon=14.51788&zoom=16.2&rotation=0&tilt=30 - podle dat nejvyšší budovy v ČR. Pohledem do RÚIANu je evidentní, co je špatně - 9 podlaží krát 8 vchodů vedle sebe je 72 podlaží nad sebou :D
Z Overpassu Turbo mi vylezla celkem slušná hromada takových mrakodrapů, a drtivá většina je v Praze: [out:json][timeout:25]; // gather results ( // 20-99 way["building:levels"~"^[3456789][0-9]$"]({{bbox}}); ); // print results out body; >; out skel qt; Něco jsem nahlásil na ruian.poloha.net , ale zdá se mi, že tohle není překlep - že to bude nějaká chyba v algoritmu při zadávání nových staveb (s více vchody - všechno jsou to novostavby v posledních cca pěti letech) do RÚIANu: že to dopočítá podlaží součtem všech podlaží u vchodů. Kam reportovat takový problém, věděl by někdo? (A ještě detail: mám ruian.poloha.net zmínit ve wiki na Cs:RUIAN/chyby ?Teď to vypadá, že se mají reportovat tam, o poloze.net vím jen z talk-cz) Mějte se, Honza Piškvor Martinec
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz