Přesnost závisí na HW v zařízení - tablety obecně bývají méně přesné, se Samsungem S5 jsem v otevřené krajině s přesností +-1m, ve městě +-5m (se starou Xperií jsem byl rád za +-10m) Dne 1. 3. 2016 19:06 napsal uživatel "Marek Janata" <janata....@gmail.com>:
> já narazil na problém s přesností navigace v tabletu / mobilu - proti > staré 60CSx od garmina byly rozdíly dost velké > > > út 1. 3. 2016 v 16:00 odesílatel Miroslav Suchy <miros...@suchy.cz> > napsal: > >> Dne 1.3.2016 v 15:41 Petr Holub napsal(a): >> > Osmtracker >> >> +1 >> >> https://play.google.com/store/apps/details?id=me.guillaumin.android.osmtracker&hl=cs >> >> Umi vsechno co jsi jmenoval, krome "vice mapovych podkladu" - umi >> vykreslovat cestu jenom nad OSM. >> Ale export do osm.org je mega jednoduchy - dve kliknuti a hotovo. >> >> Mirek >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz