Ahoj. Jestli to nebude tím, že to ref je potřeba doplnit do OSM.
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Hynek Řehoř <l...@email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org>
Datum: 4. 5. 2016 10:28:20
Předmět: Re: [Talk-cz] OsmHiCheck chybejici rozcestniky do osmap.cz
"
Ahoj,
jak často se "párují" fotky nahrané přes http://map.openstreetmap.cz/work2/
(http://map.openstreetmap.cz/work2/) s rozcestníky? O víkendu jsem nafotil 3
rozcestníky v Jindřichovicích pod Smrkem, v pondělí uploadoval ,a stále se
zobrazují jako bez ref a fota. Fotky jsou v pořádku nahraná, kontroloval
jsem.
Dík, Hynek
2016-04-27 14:33 GMT+02:00 Petr Vozdecký <v...@seznam.cz
(mailto:v...@seznam.cz)>:
"
Ahoj,
ref rozcestníku prosím v tomto případě jen HK043. Písmeno na konci je
identifikační písmeno směrníku (konkrétní tabulky). Písmeno "m" definuje
tabulku se jménem místa (název TIM).
vop
---------- Původní zpráva ----------
Od: Lukas Novotny <lenoc...@tiscali.cz(mailto:lenoc...@tiscali.cz)>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org
(mailto:talk-cz@openstreetmap.org)>
Datum: 27. 4. 2016 9:36:18
Předmět: Re: [Talk-cz] OsmHiCheck chybejici rozcestniky do osmap.cz
(http://osmap.cz)
"
Dne 27. dubna 2016 8:24 Marián Kyral <mky...@email.cz
(mailto:mky...@email.cz)> napsal(a):
"Souřadnice a ref jsou předvyplněny z OSM (ref jen pokud je)."
Tak mě se ref nepředvyplnilo, že by mu vadilo písmeno na konci? ref = HK043m
Viz screenshoty. Rozcestník jsem prozatím do systému nenahrál.
Díky za vaší skvělou práci.
Lukáš
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org(mailto:Talk-cz@openstreetmap.org)
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
(https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org(mailto:Talk-cz@openstreetmap.org)
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
(https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)
"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz