Tvar je divnej (tzv Splácnutej Merkator) , ale je to ten tvar, do kterýho se to generuje, protože je to vygenerovaný z taginfa ;)
Zadal jsem si v taginfu key=border_type, a jenom vybarvil ten tvar, který mi z toho vylezl v #map Zkusím ještě najít hranice krajů, a nějak to domyslet. HPM Dne 15. 9. 2016 14:31 napsal uživatel "Tom Ka" <tomas.kaspa...@gmail.com>: > Dne 15. září 2016 11:51 Jan Martinec <j...@martinec.name> napsal(a): > > A není to jenom překomplikovanost ve snaze být připraven na jakkoli > > nepravděpodobné varianty? Je potřeba generovat si tvar státu dynamicky > (co > > kdyby se měnil)? > > > > Vzhledem k tomu, že je to taginfo pro ČR, nějaká velká změna v rozsahu > > poskytovaných dat není pravděpodobná a navíc je to jen orientační mapka: > > nestačilo by tam na prasáka (nebo "pragmaticky" ;)) nacpat mapu ČR a > > předstírat, že je to mapa světa? > > jo, je to staticky a je to tak jak pises, jen jsem tu spravnou mapu CZ > nemel :-) > > > Tohle má stejné rozměry jako world.png, a funguje to: > > http://osm.piskvor.org/img/mapbg/world.png > > je tam - ma to trochu divnej tvar, ale lepsi nez dratem do oka. Uplne > idealne by tam mohly byt hranice kraju nebo nejakych par dalsich info > (mesta na 100tis obyv.) kvuli orientaci, ale asi to neni nutne a ja to > ted vyrobit neumim. > > Diky a bye > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz