On 07/24/17 12:54, Matej Lieskovský wrote:
StreetComplete ale zobrazuje (některé) note jako quest. Pokud tedy někdo chce
vytvořit quest bez programování, tak generování note je asi nejsnažší způsob.
...
Dost možná jsem jen paranoidní a vidím souvislosti tam, kde nejsou.
Zobrazuje notes končící otazníkem, ano.
Je to _možná_ souvislost, ale ten skok mezi "SC mj. umí -> je to kvůli
SC" mi připadá dost nepodložený, abychom na jeho základě ukazovali
prstem (je to medle čistá spekulace); klidně to mohl někdo vygenerovat
úplně mimo existující tooling.
Pokud se to bude množit, šlo by se obrátit na DWG (?) a blokovat podle
IP adresy, ale teď bych to asi řešil jen v rámci těch note - uvidíme,
jestli někdo zareaguje, nebo jestli jen vygeneroval a šel pryč.
Zdar,
HPM
2017-07-24 12:40 GMT+02:00 Jan Martinec <j...@martinec.name
<mailto:j...@martinec.name>>:
Ahoj,
nemyslím si, StreetComplete se podepisuje. Tady note, kterou uživatel přidal
ze starší verze appky (řešil jsem to s ním u podobné note asi před měsícem),
https://www.openstreetmap.org/note/1000103
<https://www.openstreetmap.org/note/1000103>
tady moje note ze dneška:
https://www.openstreetmap.org/note/1076632
<https://www.openstreetmap.org/note/1076632>
a v questech to nevidím:
https://github.com/westnordost/StreetComplete/tree/master/app/src/main/java/de/westnordost/streetcomplete/quests
<https://github.com/westnordost/StreetComplete/tree/master/app/src/main/java/de/westnordost/streetcomplete/quests>
Takže tipuju nějaký mecha-edit (teda není to technicky vzato edit, ale).
Zdar,
Honza "Piškvor" Martinec
On 07/24/17 08:07, Matej Lieskovský wrote:
Ahoj!
Myslím si, že to nejspíš bude souviset s appkou StreetComplete:
https://github.com/westnordost/StreetComplete
<https://github.com/westnordost/StreetComplete>
<https://github.com/westnordost/StreetComplete
<https://github.com/westnordost/StreetComplete>>
Možná by šlo vypátrat, kdo za to může a nějak se domluvit na lepším
postupu do
budoucna. Samotná appka mi přijde celkem rozumná.
Matej
2017-07-24 1:58 GMT+02:00 r00t <r...@r00t.cz <mailto:r...@r00t.cz>
<mailto:r...@r00t.cz <mailto:r...@r00t.cz>>>:
Zdravim,
Zda se ze nekdo pustil na Prahu nejaky skript co ke kazde
industrialni zone
pridal note "Are there any active companies here, if so what?"
http://www.openstreetmap.org/note/1072470
<http://www.openstreetmap.org/note/1072470>
<http://www.openstreetmap.org/note/1072470
<http://www.openstreetmap.org/note/1072470>>
http://www.openstreetmap.org/note/1072500
<http://www.openstreetmap.org/note/1072500>
<http://www.openstreetmap.org/note/1072500
<http://www.openstreetmap.org/note/1072500>>
http://www.openstreetmap.org/note/1072505
<http://www.openstreetmap.org/note/1072505>
<http://www.openstreetmap.org/note/1072505
<http://www.openstreetmap.org/note/1072505>>
http://www.openstreetmap.org/note/1072506
<http://www.openstreetmap.org/note/1072506>
<http://www.openstreetmap.org/note/1072506
<http://www.openstreetmap.org/note/1072506>>
atd.
Vsechno anonymni, takze asi to vsechno rucne pozavirat?
J
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz