pro zajímavost [...], dneska ráno jsem tam jel za tohle by se projektanti měli pro výstrahu věšet na šibenici uprostřed
nicméně nerozumím, co by mělo být potřeba s tím mapováním odbočovacích pruhů? pokud mi to utkvělo v hlavě správně (sledoval jsem více provoz než vodorovné značení, a za třináct hodin paměť docela vyprchá), tak na tom novém úseku http://www.openstreetmap.org/way/164599152 se odbočuje z obou (viz výše o šibenici) což by se asi psalo takto: turn:lanes=through;right|through;right což je asi zbytečné, neb to nevyjadřuje žádné omezení možnosti (ne)odbočit ...? K. Dne pátek 5. ledna 2018 17:55:09 CET, Michal Pustějovský napsal(a): > Ahoj, > > Koukal jsem na to a je to v pořádku. Chybělo pouze přidat dva úseky > kruháče do relace silnice I/43, ale to je drobnost. Pěkná práce! Pokud > by ses v okolí vyskytoval častěji, možná by stálo za to zmapovat > odbočovací pruhy. > > Michal > > Dne 05.01.2018 v 15:56 Jakub Jelen napsal(a): > > Pro zajimavost, dnes jsem si vsiml, ze uz je i v google mapach. > > Mapy.cz jsou stale pozadu. > > > > Dnesni nahled na porovnani mapy: > > > > > > > > > > 2017-12-24 23:50 GMT+01:00 Jakub Jelen <jak...@gmail.com > > > > <mailto:jak...@gmail.com>>: > > Zdravim, > > > > pred par dny nam prestaveli silnici v Brne na kruhac a tak jsem se > > odhodlal k trochu "vetsi" uprave v OSM, aby mapa odpovidala realite. A > > protoze jsem prece jenom stale zacatecnik (uz nekolik let), tak > > bych si > > rad vyslech vyhrady ke zmene, co jsem zapomnel, co slo udelat lepe > > a to > > radeji takto s primym odkazem na chcangeset (nize), nez aby to nekdo > > pozdeji omylem nasel a divil se proc neco nefunguje. > > > > Zaklad kruhu uz byl na miste jako "construction" a tak jsem jej > > vyuzil. > > Stejne tak jsem preroutoval relaci, ktera vedla puvodni rovnou silnici > > (stejne mam pocit, ze je rozbita na jinych mistech) a zmenil puvodni > > juncion=circular na roundabout, protoze tam mame konecne tyto znacky. > > > > Mapoval jsem pouze pomoci nocnich fotek (nezaostrene) a jejich GPS > > pozice z Mapillary. Ani na fotomapach, ani v katastru to jeste neni. > > > > Budu rad za kazde rady a tipy. > > > > http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54897143 > > <http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54897143> > > http://www.openstreetmap.org/changeset/54897143#map=17/49.21855/16.602 > > 05 > > <http://www.openstreetmap.org/changeset/54897143#map=17/49.21855/16.60 > > 205> > > > > Diky, > > > > Jakub > > > > _______________________________________________ > > Talk-cz mailing list > > Talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part.
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz