Dne 10.1.2018 v 10:13 Pavel Machek napsal(a): > Ahoj! Zdar ;-) >> Btw, co ten "seník". To je nějaký historický objekt? Pokud ne, nemáme na to >> nějaký tag? > Casem opravim. Tag by byl vitan. Je to takovy... no spis vysoky > pristresek nez budova...
building=roof ? >> A co ten travnatý pás uprostřed? Dá tam někdo trávu? A co tam ten "dvůr"? Já >> bych to zmapoval jako normální zemědělský dvůr statek - farmyard nebo jak to >> je. > Ten travnaty pas je zahradka domku, ted uz postaveneho. Takze tam je > znaceni v poradku. Takže landuse=residental? > Ten farmyard nejak pouvazuju, ono je to spis parkoviste... > Pavel > Pokud to je nějaká plocha a není to přímo parkoviště, tak to většinou označím jako highway=service, area=yes. Marián > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz