Tenhle styl je sice pěkný, ale obsahuje nepěkný starý bug - vykreslování názvů relací vedoucích po silnici, tedy např. i linek MHD, názvů turistických tras nebo čísel silnic typu "Silnice III/12345"
JAnD --- Ing. Jan Dudík projekce dopravních staveb tel. 777082195 Dne 20. března 2018 10:34 Michal Poupa <michal.po...@gmail.com> napsal(a): > vypadá to pěkně a aktuálně jen tohle v Chebu mne zaujalo :-) > > Michal > > > > Dne 20. března 2018 10:19 Tom Ka <tomas.kaspa...@gmail.com> napsal(a): > > Ahoj, >> >> vzal jsem tuhle diskuzi jako dalsi podnet a uz se konecne dokopal k tomu >> rozjet vlastni rendering dlazdic na osm.fit.vutbr.cz. Aktualne je >> funkcni, data se aktualizuji jednou denne, podivat se lze napr. na >> https://kasparkovi.net/osm/, styl je zaklad co je v instalaci mapniku a >> je to +- podobne tomu, co ma petr vejsada pod sve turisticke mapy CZ. >> Rozsah je zatim CZ ale pocitam s tim, ze by se to mohlo rozsirit min na EU >> pokud bude potreba. >> >> Takze dotaz - jaky styl by se vam libil pridat na osmap.cz (s aktualnimi >> daty) a/nebo nastavit zde jako vychozi misto neaktualizovaneho mapboxu? >> >> Bye >> >> >> >> Dne 15. března 2018 7:40 Michal Poupa <michal.po...@gmail.com> napsal(a): >> >>> je smutné že mapbox neaktualizuje a ještě smutnější je že na >>> www.openstreetmap.cz je to jako defaultní vrstva a uživateli neznalému >>> situace je to prezentováno jako aktuální věc OSM >>> >>> https://openstreetmap.cz/#map=14/50.0571/12.3772&layers=x >>> >>> taky už nekolik let neni 214 z německa přímo do města ale na >>> www.openstreetmap.cz je tam vesel dál ... 214 je už dávno jen na >>> obchvatu .... a takových věcí je tam spousta... >>> škoda pak si lidé kteří nevědí kde je problém řeknou že OSM má pěkně >>> staré mapy ... >>> >>> >>> Michal >>> >>> Dne 14. března 2018 20:44 Marián Kyral <mky...@email.cz> napsal(a): >>> >>> Tak jsem kouknul. Taková drobnost. Jak se toho markeru zbavím, když už >>>> jej nepotřebuji? Zatím pomůže jedině reload. >>>> >>>> Co to udělat stejně jako u gpx souborů? - Marker se zobrazí v seznamu >>>> vrstev a je možné jej skrýt nebo smazat? >>>> >>>> >>>> >>>> A netušíš jak přesvědčit Mapbox, že obchvat Třince na I/11 je už >>>> několik měsíců v provozu? >>>> V OSM samozřejmě dávno zprovozněno. >>>> >>>> >>>> >>>> >>>> Díky, >>>> Marián >>>> >>>> Dne 14.3.2018 v 08:26 Marián Kyral napsal(a): >>>> >>>> Díky, >>>> večer na to snad mrknu. Bohužel se v práci nedostanu na bootstrap cdn >>>> (kolize ipv4 rozsahu s jednou lokální sítí), takže mi osmap.cz ani >>>> tvůj dev nefunguje jak má :-( >>>> >>>> Marián >>>> >>>> ---------- Původní e-mail ---------- >>>> Od: Pavel Zbytovský <zbytov...@gmail.com> <zbytov...@gmail.com> >>>> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org> >>>> <talk-cz@openstreetmap.org> >>>> Datum: 13. 3. 2018 22:47:47 >>>> Předmět: [Talk-cz] osmcz-app v0.21 >>>> >>>> Ahoj, >>>> >>>> připravil jsem nové vydání v0.21, kde jsou některé příjemné změny: >>>> >>>> 1. linkování domů zobrazuje těžiště (nikoliv první node jako dosud) >>>> [3] >>>> >>>> 2. vlastní marker dostal GUI - po kliku na souřadnice vlevo dole je >>>> zde tlačítko "vytvořit značku" >>>> >>>> 3. npress stránky můžou přepsat výchozí zobrazení mapy (tj. třeba >>>> stránka školen ukáže marker s pozicí) [4] >>>> >>>> + malé úpravy: OpenTopoMap maxzoom + úpravy šablon (třeba už je vidět >>>> celá 404 Not found stránka) >>>> >>>> Testovat možno na: https://devosm.zby.cz/ >>>> Commity zde [1][2], pokud se nikdo neozve s chybou, zítra bych to >>>> poslal na produkci. >>>> >>>> Pavel >>>> >>>> >>>> [1] https://github.com/osmcz/osmcz/compare/v0.20...v0.21 >>>> [2] https://github.com/osmcz/osmcz-web/compare/osmcz:deploy_2018 >>>> 0108...osmcz:devosm >>>> >>>> [3] https://devosm.zby.cz/way/100959765 >>>> [4] https://devosm.zby.cz/skoleni/brezen18 >>>> >>>> >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-cz mailing list >>>> Talk-cz@openstreetmap.org >>>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >>>> >>>> >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-cz mailing list >>>> Talk-cz@openstreetmap.org >>>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >>>> >>>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-cz mailing list >>> Talk-cz@openstreetmap.org >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >>> >>> >> >> _______________________________________________ >> Talk-cz mailing list >> Talk-cz@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >> >> > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz