Dopadne to asi jako když z Bavoří protáhli Baierweg do Domažlic a Kdyně. Na stávající KČT rozcestníky nalepili modrý kosočtverec a bylo hotovo. U nás stejně nikdo neví co to znamená. https://api.openstreetmap.cz/img/guidepost/ceska_kubice.jpg Možná přibude nějaká infotabule a lavička aby byla splněna podmínka dotace.
Našel jsem k tomu mapku, asi to bude ono. http://www.zlatoustezkou.cz/files/cz/img/prehledka.jpg Milan ______________________________________________________________ > Od: "majka" <majka.zem+t...@gmail.com> > Komu: talk-cz@openstreetmap.org > Datum: 04.09.2018 18:29 > Předmět: Re: [Talk-cz] Turistické trasy - Zlatá stezka Šumava > >On Tue, 4 Sep 2018 at 18:20, Milan Cerny <milan...@centrum.cz> wrote: > >> Jak je psáno v článku, bude vedeno po stávajících KČT trasách. >> >> "Trasy vedou po značených stezkách Klubu českých turistů a jsou nově >> vyznačeny logem stezky ve tvaru oranžového S (hlavní trasa) a modrého S >> (propojovací a přiváděcí trasy). Trasy budou vedle značení osazeny >> odpočívadly a informačními panely." >> >> Za 13 mega na dotacích se to plánuje pěkně:)) >> >> https://www.jccr.cz/projekty/zlata-stezka >> >> >To jsem taky našla, jen jsem nenašla, co za těch 13 mega opravdu udělali :) >Protože stránky vlastně nejsou (tedy je jedna stránka, kde jsou asi 3 akce >co tak nějak v tichosti proběhly), k informačním materiálům se mi taky >nedaří dostat. > >Chápu tedy dobře, že za ty prachy přidali samolepku s oranžovým a modrým S >na stávající trasy? >A těch 631 kilometrů nově značených turistických tras je stejná akce, jako >ty "nové dálnice" vzniklé přeznačením? > > >---------- > >_______________________________________________ >Talk-cz mailing list >Talk-cz@openstreetmap.org >https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz >https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz