Ne, tahle je to špatně. V iD je třeba "sjet" až do části "Všechny vlastnosti" a upravit to tam, tedy ručně vepsat. Pro jistotu jsem to zkontrolovala v JOSM, ale naprosto stejně jsem to zadala do iD.
Mimochodem, je tam blbě o kousek dál ten průjezd Benzinou. Ta cesta skrz namá být indoor, opravím to také. On Tue, 11 Dec 2018 at 17:18, marek <polakma...@centrum.cz> wrote: > Tak jsem to upravil, je to správně? conditional = yes @ forward ( nov - > mar ) > > > > Marek Polák > > > > ______________________________________________________________ > > Od: "mahdi1234" <mahdi1...@centrum.cz> > > Komu: "OpenStreetMap Czech Republic" <talk-cz@openstreetmap.org> > > Datum: 10.12.2018 16:24 > > Předmět: Re: [Talk-cz] Znaceni uzavirek vs offline navigace > > > mahdi1234 wrote on 12/09/2018 10:21 PM: > > marek wrote on 12/09/2018 07:37 PM: > > Já to píšu proto, že asi před rokem jsem sem dával omezení a magic Earth s > ním zatím nepracuje, pokud to mám dobře. > https://www.openstreetmap.org/way/653782922 > > > > Marek Polák > > > > Jeste k te jednosmerce, vypada, ze nemas tag podle spec viz > https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Conditional_restrictions kde je > pouzit oneway <https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:oneway>:conditional > <https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:conditional>=yes @ Su > > Podle tag info je pouzit jen 4x jak mas ty - > https://taginfo.openstreetmap.org/keys/?key=oneway#values ... podle te > wiki stranky to je pouzito 975x > https://taginfo.openstreetmap.org/keys/?key=oneway:conditional > > > ---------- > > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > _______________________________________________ > Talk-cz mailing list > Talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz