Je to slabych 70m, to uz je asi na detekci hodne ale mozna ne, tezko rict, muzeme pak zkusit. Kazdopadne je to stejna situace jako u toho Mirkova, Za mne tohle je blize k silnicnimu znaceni nez k silnicnimu rozcestniku - tj. pokud by to byla pesi, bude tam jen znaceni. Tohle by chtelo nejak probrat ve vice lidech a rozseknout, jinak s tim budou potize i dal. V souvislosti se vzdalenosti detekce - pokud by zbyly jen skutecne rozcestniky (tj. ma cislo trasy, smer a vzdalenost?), tak vetsi vzdalenost asi tolik nevadi.
Bye čt 23. 5. 2019 v 14:24 odesílatel Tomas Novotny <to...@novotny.cz> napsal: > > Ahoj, > > ja se vlastne na to stejne ptal na poslednim pivu. Bylo to kvuli tomuto > "rozcestniku", ktery ale bude vic nez 38 metru: > https://osm.fit.vutbr.cz/fody/?id=21679 > > T. > > On Thu, 23 May 2019 13:57:10 +0200 > Tom Ka <tomas.kaspa...@gmail.com> wrote: > > > Tak uz umim ruzne vzdalenosti pro ruzne typy objektu. Takze kolik by > > jsi navrhoval pro cyklo a silnicni rozcestniky? To co jsi posilal je > > cca 38m. > > > > Pak je tady jeste problem v tomto konkretnim pripade, jak tagovat > > (fody i OSM) tento typ fotek - je to neco mezi znacenim a > > rozcestnikem, viz. > > https://openstreetmap.cz/git/tom.k/Fody/wiki/PhotosExamples. Muj > > pohled na vec je, ze tyto tabule by v pripade pasoveho znaceni byly > > znacky (s sipkou) ale pro silnicni znaceni to nedava zmysl. Takze > > vetsinu techto ceduli (do urcite slozitosti) bezu spise jako znaceni. > > Problem je, ze to neni jednoznacne. Je i 'silnicni rozcestnik' kde je > > jen smer (neco jako u pesi - pod znackou text 'po louce 50m') a vubec > > ruzne varianty a lidova tvorivost. > > > > Viz. vlakno s OSM tagovanim pro znaceni - > > https://openstreetmap.cz/talkcz/c2787 > > > > Bye > > > > so 20. 4. 2019 v 6:27 odesílatel Tom Ka <tomas.kaspa...@gmail.com> napsal: > > > > > > Ahoj, aktualne ne, ale podivam se, co by znamenalo to rozdelit zvlast pro > > > silnici a zbytej. > > > > > > Bye > > > > > > On Fri, Apr 19, 2019, 19:47 Miroslav Suchý <miros...@suchy.cz> wrote: > > >> > > >> Na tomhle místě: > > >> https://openstreetmap.cz/#map=18/49.19519/15.39474&layers=wHGB > > >> > > >> jsem umístnil do křižovatky rozcestník pro cyklotrasu. V místě je návěst > > >> (dle terminologie KČT) před křižovatkou. > > >> Do fody jsem ru návěst dal na místo kde přesně je (před křižovatkou), > > >> ale v OSM ho máme v křižovatce (protože jsou ze všech stran křižovatky). > > >> > > >> No a Fody to nespáruje. Tome - dá se nastavit na cyklorozcestníky delší > > >> vzdálenost? > > >> > > >> Mirek > > >> > > >> _______________________________________________ > > >> talk-cz mailing list > > >> talk-cz@openstreetmap.org > > >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > >> https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz _______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz