Hm. Da. Cini mi se da su yahoo snimke dosta pomaknute (kao i google). Tipa, kad sam dodavao ove nove ulice oko muzeja suvremene umjetnosti, morao sam kemije izvodit da ih pospajam (i.e. pogledaj GPS trace i samu mapu): http://www.openstreetmap.org/?minlon=15.9816603&minlat=45.7776594&maxlon=15.9859259&maxlat=45.7810188&box=yes http://www.openstreetmap.org/user/kost/traces/509733
Ima neko (jednostavno/automatizirano) rjesenje da se to pomakne malo na pravo mjesto? Kost Dražen Odobašić wrote: > većinom tracean sa Yahoo satelitskih snimaka... > > On Sun, Sep 20, 2009 at 12:53:05PM +0200, nixa wrote: >> Odakle se Zagreb pojavio na karti? Vidim da je dosta toga ucrtano, ali >> lose. Ceste nisu spojene i tako, nema naziva ulica, ulice uopce ne prate >> gpx trackove nego su precrtane s neceg, a nije evidentirano iz cega. >> >> Dajte neki info. > > _______________________________________________ > Talk-hr mailing list > Talk-hr@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-hr _______________________________________________ Talk-hr mailing list Talk-hr@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-hr