Super! Ako su po defaultu oneway, zakaj onda ne izrenderira strelice? No svejedno, postavio sam sad gomilu oneway:no tagova ali još ne ide dobro. Možda treba pričekati da "izrenderira" tagove..
Janko On Aug 28, 2010 10:40 AM, "Valent Turkovic" <valent.turko...@gmail.com> wrote: > On Fri, 27 Aug 2010 16:50:56 +0000, Valent Turkovic wrote: > >> Poslao sam im mail, javim kada dođe odgovor. > > > Dobio sam odgovor, izgleda da je ipak problem u podacima i treba ih malo > popraviti: > > Nice to hear from you again Valent, > > I got a much shorter demonstration route [2] after playing with the > markers. > > According to [1], motorway_links are oneway unless tagged with oneway=no. > > [1]: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dmotorway_link > > [2]: http://nroets.dev.openstreetmap.org/demo/index.html? > lat=45.51689&lon=15.55214&zoom=15&layers=B000FTFTT&v=motorcar&adj=recommended&markers= > %2145.51931%2C15.55631%2145.51539%2C15.5477 > > > -- > pratite me na twitteru - www.twitter.com/valentt > blog: http://kernelreloaded.blog385.com > linux, anime, spirituality, windsurf, wireless, ronjenje, pametne kuće > registered as user #367004 with the Linux Counter, http://counter.li.org. > ICQ: 2125241, Skype: valent.turkovic, MSN: valent.turko...@hotmail.com > > > _______________________________________________ > Talk-hr mailing list > Talk-hr@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-hr _______________________________________________ Talk-hr mailing list Talk-hr@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-hr