2011-08-22 Frank'as Wurft rašė: > kaip as suprantu, bendri (pesciuju-dviratininku arba dviraciu juostos > kelyje) takai nebutu matomi bendrame zemelapyje (mapnik, osmarender), > bet opencyclemap'e.
Errr... Kiek žinau, tai dviračių/pėsčiųjų juostų/takų, kurie yra kitų kelių dalis nevaizduoja nei vienas iš aukščiau paminėtų sluoksnių. > O visas detales viename zemelapyje pavaizduoti lydi prie zemelapio > perkrovimo... Na šio Lietuvos žemėlapio „vizija“ yra „turistinis žemėlapis“. Tai bent jau man atrodo, kad jame tiktų dviračių/pėsčiųjų juostos/greta esantys takai. Beje, pastebėjimas: perkrovimas atsiranda tada, kai tie keliuose esantys dviračių/pėsčiųjų takai ar juostos nesirenderina ir žmonės, norėdami juos matyti žemėlapyje, pradeda dėlioti papildomus vektorius dviračiams, dar papildomus pėstiesiems ir t.t. Tada ne tik kad žemėlapis būna perkrautas (o ir matosi tie takai ne visada, nes juos kai kuriuose zoom lygiuose uždengia automobilių keliai), bet dar ir pačioje db gerokas bardakėlis gaunasi. Taigi čia aš sutikčiau su OSM wikyje parašytu dalyku: mažame miestelyje/kaimyelyje žymėti šaligatvį/dvirtakį atskiru vektoriumi - gerai, dideliame mieste - ne. -- Tomas Straupis _______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt