iespējams jā. bet tur nav arī visādu citu objektu, uz ātro pamanīju ka
netiek attēloti nekādi tūristu objekti, visādi apskates punkti, piknika
vietas, tāpat nav bērnu laukumu, sporta laukumu utt.
tā ir tīrā ielu karte
On 2011.10.31. 9:51, Jānis Ročāns wrote:
Es labprātāk nosaukumus redzētu atsevišķā slānī. Nosaukumi vecrīgu
padara nepārskatāmu. Daļa nosaukumu vispār neparādās, jo renderētājs
neļauj nosaukumiem pārklāties, līdz ar to random nosaukumi ir redzami.
http://osm.org/go/0wJddoCKU-
2011/10/31 N.R. <nor...@sapnis.com <mailto:nor...@sapnis.com>>
stylesheet kā tāds baigi smukais! tikai nosaukumus gan nerāda
objektiem nevienā zūmā
On 2011.10.31. 0:54, Rich wrote:
On 10/31/11 00:37, Rich wrote:
http://openstreetmap.by/?zoom=__17&lat=56.948631&lon=24.10988
<http://openstreetmap.by/?zoom=17&lat=56.948631&lon=24.10988>
ja ir doma par saviem renderiem, sho mapnika stylesheeta
fiichu gan jau
no komzpas var paluugt ;)
vai http://openstreetmap.by/?zoom=__15&lat=56.97298&lon=24.18575
<http://openstreetmap.by/?zoom=15&lat=56.97298&lon=24.18575>
uhh, tur gan kaads iespaidiigi pastraadaajis :)
_________________________________________________
Talk-lv mailing list
Talk-lv@openstreetmap.org <mailto:Talk-lv@openstreetmap.org>
http://lists.openstreetmap.__org/listinfo/talk-lv
<http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv>
--
Paldies,
Jānis Ročāns
_______________________________________________
Talk-lv mailing list
Talk-lv@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv