fixed :)
2013/5/8 Rich <ric...@nakts.net> > On 05/08/2013 10:09 AM, Marat wrote: > >> Tā neviens neliek: >> http://www.openstreetmap.org/**browse/relation/2826079<http://www.openstreetmap.org/browse/relation/2826079> >> > > ah, doh. zhetons par atrashanu :) > > 2013/5/8 Marat <mar...@gmail.com <mailto:mar...@gmail.com>> >> >> >> Sveiki! >> >> Viss tur ir skaidrs! Tā nevies neliek. >> >> >> 2013/5/8 Rich <ric...@nakts.net <mailto:ric...@nakts.net>> >> >> >> On 05/07/2013 09:46 PM, Kārlis wrote: >> >> Sveiki! >> Ievēroju, ka map.project-osrm.org >> <http://map.project-osrm.org> maršrutētājs kaut kā dīvaini >> apiet >> >> vienu Lācplēša ielas posmu:http://osrm.at/3aI Skatījos >> JOSMā, bet bail >> kaut ko sačakarēt... >> >> >> jaunu teemu jaasaak ar jaunu mailu ;) >> >> bet es arii neredzu, kas tur osrmam nepatiik. >> >> veel mazaaks gabals : >> http://osrm.at/3aY >> >> pajautaaju ircaa >> -- >> Rich >> > -- > Rich >
_______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv