"highway=residential" izņēmu, bet vai tā vietā vajadzētu kaut ko citu
ielikt, piemēram, "highway=road", lai būtu skaidrs, ka tā relācija ir ceļš?
Lai gan http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:highway rakstīts, ka
"highway=road" ir domāts kā pagaidu tags ceļiem, kuriem nav zināma
klasifikācija. Relācijā ietilpstošajiem ceļiem klasifikācija var būt
zināma, bet katram cita, un tāpēc visai relācijai nevar ielikt tikai vienu.
Relācijai "Liepāja-Lietuvas robeža" varēju ielikt "highway=trunk", jo
visi posmi bija "highway=trunk".
Jānis
On 2013.05.24. 16:55, Marat wrote:
Sveiki!
Ceļi ir atzīmēti pareizi, tas residential ir pievienots relācijai un
to vajag izņemt.
2013/5/24 Janis Elmeris <janis.elme...@intelligentsystems.lv
<mailto:janis.elme...@intelligentsystems.lv>>
Atradu dažus garus ceļus, kas atzīmēti kā "residential". To
vajadzētu ņemt nost, vai kāpēc atstāt?
Sloka-Talsi (P128):
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/320260
Iecava-Baldone-Daugmale (V9)
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/338236
Liepāja-Lietuvas robeža (t.sk <http://t.sk>. A11)
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/165189
Jānis
_______________________________________________
Talk-lv mailing list
Talk-lv@openstreetmap.org <mailto:Talk-lv@openstreetmap.org>
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv
_______________________________________________
Talk-lv mailing list
Talk-lv@openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv