On 26/03/15 13:14, Jānis Skudra wrote: > Paskatījos sabiedriskā transporta pieturas - pieturvietu koordinātes ir > tādas, kādas pieejamas rigassatiksme.lv <http://rigassatiksme.lv> kartē > un par ļoti precīzām tās nevar nosaukt. Bet ja nav citu datu, tad var > izmantot.
nu jaa, ideaali jau buutu aizbraukt "dabaa" un paarbaudiit. man aizvien vairaak priecee mapillary - aizbraukshana dabaa kljuust vienkaarshaaka vai arii nevajadziiga, ja kaads cits ne paaraak sen ir to izdariijis :) > Pie viena painformēšu - iespējams, kāds jau būs pamanījis, ka šobrīd > aktīvi pievienoju, koriģēju pieturvietas. Šie dati nāk no Rīgas > plānošanas reģiona, kurš šobrīd veic pieturvietu apsekošanu un datu > bāzes izveidi. Apsekošanas rezultātu pārbaudei nolēmu izmantot OSM un > pieviena padalīties ar šo info. Rezultātā vajadzētu būt visām Rīgas > plānošanas reģ. pieturvietām izņemot Rīgas pils. teritoriju. Ja dabā uz > pieturvietas nav nosaukuma un esmu to pievienojis OSM, tad nosaukums nāk > no oficiālajiem sarakstiem. super, paldies :) vai pati datu baaze buus pieejama, lai vareetu paarliecinaaties, ka dabaa neesoshais nosaukums tur paraadaas ? > Cieņā > Jānis Skudra ... -- Rich _______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv