Izsktās tīri ok. Vienu lietu pamanīju - Brīvības gatve 212A - http://bolshakov.lv/osm#map=19/56.97040114477699/24.15818452835083 Tipa ir adrese bet ar mazo burtu un atstarpi. Mos var uztaisīt lai automātiski atrod esošās adreses kas ir līzīgas līdz lielajiem/mazajiem burtiem un atstarpēm un izlabo tās.
Viesturs On Mon, Jun 15, 2015 at 2:05 PM Vitaly Bolshakov <v.bolshak...@gmail.com> wrote: > Sveiks, Rich! > > Pievienoju permalink, tagad var norādīt interesējošas vietas uz kartes, > piemēram > http://bolshakov.lv/osm#map=17/56.95171505435233/24.113380908966064 > > Ar cieņu, Vitālijs. > > On Wed, 10 Jun 2015 21:43:51 +0300, Rich <ric...@nakts.net> wrote: > > > oo, ideaali - iespeeja katram paarbaudiit sev zinaamos regjionus > > starp citu, vai buutu sarezhgjiiti pielikt permalink fiichu ? labpraat > > paraadiitu dazhas vietas/lietas apsprieshanai, bet pagruuti (piemeeram, > > rimi staavvietaa ir 2 laikam veesturiskas adreses ) > > ... > > _______________________________________________ > Talk-lv mailing list > Talk-lv@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv >
_______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv