Pa temu https://www.facebook.com/greenways.lv
https://www.google.com/maps/d/viewer?ptab=2&gl=lv&oe=UTF8&msa=0&ie=UTF8&mid=z3Yrd03pxK5s.kNISdl95y0Wc http://www.aevv-egwa.org/SiteResources/data/MediaArchive/Images/Prize2013/RigaProduct/GreenWays%20in%20Latvia.pdf 2015-07-30 11:52 GMT+03:00 Gasha <ga...@pie-dabas.net>: > > Pirms pāris nedēļām biju Jaunpiebalgas pusē, un pa dzelzceļa uzbērumu > pastaigājos. > Diezan labā stāvoklī, nav nekādas baigās bedres un trepes. Ar velo tie > uzbērumi ir ideāli braucami. > > Ja tūrisma vai kādu citu iemeslu dēļ sanāk pa veco sliežu ceļu > pastaigāties, stacijas informācija var noderēt. > Nu kautvai piebraukšanas ceļa dēļ. Vajadzības var būt dažādas. Iespējams, > ka var pie stacijas nosaukuma iekavās ielikt kādu uzvedinošu informāciju, > kas novērstu pārpratumus. > > Piemēram Jaunpiebalga (abandoned) vai Mazirbe (nelietota). Hvz. > > G > > > On 07/30/2015 10:51 AM, Raitis Upmalis wrote: > > bla bla bla... un atkal nonākam pie jautājuma, kas ir osm - datubāze, vai > arī pareiza/nepareiza ZĪMĒTA (gleznota) karte. > +1 pb un richlv, ka lietotājiem/softam jāprot atlasīt datus, un vajadzētu > atcerēties, ka cilvēku vajadzības ir dažādas - tev varbūt nevajag to info, > bet cits viņu kaut kāda iemesla pēc ir ielicis. OSM vietas ir daudz, un ja > nu tik ļoti traucē, var arī sazinoties ar autoru palabot situāciju. > Noņēmu to highway tagu, bet proposed gan lai paliek. > > 2015-07-29 15:42 GMT+03:00 Marat <mar...@gmail.com>: > >> Es uzskatu ka ir vaina likt ka proposed "fantāziju augļus". >> >> 2015-07-29 15:36 GMT+03:00 Jānis Skudra <janis.sku...@gmail.com>: >> >>> Bet tas ir bezjēdzīgi zīmēt šādus tālās nākotnes projektus, kuri varbūt >>> arī nekad netiks realizēti. Piemēram A4 apvedceļam Garkalnē un Salaspilī >>> jau ir pilnīgi cits projekts. Es jau reiz izteicos par šo tēmu šeit >>> <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-lv/2014-October/005707.html> >>> >>> Cieņā >>> Jānis Skudra >>> >>> 2015. gada 29. jūlijs 15:27 Rich <ric...@nakts.net> rakstīja: >>> >>>> On 29/07/15 15:00, Marat wrote: >>>> > Labs! Žetons visiem kuri bija par to ka proposed ceļus vajag atstāt! >>>> :D >>>> >>>> proposed nav nekaada vaina, tas ir vai nu kartes gatavoshanas, vai >>>> garmina gljuks (proposed nekad nevienaa rezhiimaa nav jaabuut routable) >>>> -- >>>> Rich >>>> >>>> _______________________________________________ >>>> Talk-lv mailing list >>>> Talk-lv@openstreetmap.org >>>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv >>>> >>> >>> >> >> _______________________________________________ >> Talk-lv mailing list >> Talk-lv@openstreetmap.org >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv >> >> > > > _______________________________________________ > Talk-lv mailing > listTalk-lv@openstreetmap.orghttps://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv > > > > _______________________________________________ > Talk-lv mailing list > Talk-lv@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv > >
_______________________________________________ Talk-lv mailing list Talk-lv@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv