maak je wel per stuk een way? groet, floris
----- Original Message ----- From: "Gert Gremmen" <[EMAIL PROTECTED]> To: "OpenStreetMap NL discussion list" <talk-nl@openstreetmap.org> Sent: Friday, June 08, 2007 3:42 PM Subject: Re: [OSM-talk-nl] Gebroken straten !? > Hij klaagt over de volgorde van de segmenten.... > Volgens mij staat alle pijlen dezelfee richting op. > > Regards, > > > On 6/8/07, Gert Gremmen <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> Nee , ik bedoel straten die in het echt uit >> meer onafhankelijk stukken bestaan, hoe gaan we >> daar me om ?? > > Precies dezelvde naam geven, met alle andere attributen hetzelfvde. > Jij zeg dat de validator klaagt? Dat vind ik onwaarschijnlijk... > > Met vriendelijke groet, > -- > Martijn van Oosterhout <[EMAIL PROTECTED]> http://svana.org/kleptog/ > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl