On Tuesday 14 August 2007, Ante Wessels wrote: > On Monday 13 August 2007 21:42, paul van den berg wrote: > > Nederlandse grenzen zaten al in de Texel data van AND: 001_admin1.shp > > Uitstekend. Is iemand die deze polygoon in de osm kaart in kan voeren? Ik > wil dan wel beginnen met net buiten NL de wegen te splitsen, zodat wissen > in NL geen grote gevolgen heeft buiten NL (grensoverschrijdende wegen).
Ik heb de admin0 met de nieuwste versie van and2osm geconverteerd: http://vanwal.nl/osm/nld.osm Deze kan je iig als losse layer gebruiken om te kijken waar je moet knippen. Uploaden naar de hoofd-db zou ook wel kunnen maar er zijn nog een paar dingen waar dan even naar gekeken moet worden: - boundary=national toevoegen, - de polygonen een beetje opknippen, anders krijg je heel NL binnen als je een stukje op de rand opvraagt, bovendien - de ways bestaan soms uit meerdere polygonen, maar de orientatie lijkt wel ok: de rand van NL is clockwise, de binnenstukken counter-clockwise. Plezier ermee :-) -- Freek _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl