Het propageert nu over heel nederland heen en in alle lagen - dit lijkt me niet goed... Wie kan de luitjes die de renderers beheren waarschuwen want op dit tempo gaat al het renderwerk van de afgelopen tijd weer verloren...
Berend Maarten Deen schreef: > Martijn van Oosterhout wrote: > >> On 9/30/07, Maarten Deen <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >>> Wat is er met de kaart op informationfreeway aan de hand? Op zoomlevers >>> 11 en lager krijg je boven de 51.67 NB maar heel weinig detail te zien >>> en is de achtergrond ook nog eens blauw (water). >>> >> Een van de proxies is weer weg. In de layer selector kies "direct". >> > > Dat heb ik gedaan, en ook dan krijg ik dat effect > <http://www.informationfreeway.org/?lat=51.7&lon=5.56&zoom=10&layers=0B00F000> > > Maarten > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl > _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl