Hey, op Oostenburg in Amsterdam is een parkeerplaats die bestemd is voor werknemers van de bedrijven van de bedrijven daar omheen. Zie http://openstreetmap.org/?lat=52.369223&lon=4.924855&zoom=18&layers=B0FT De parkeerplaats ligt in besloten in het stuk waar de oostenburgervoorstraat een knik maakt. Ik wil dit graag taggen als parkeerplaats, maar hoe moet dit gebeuren? Niet iedereen mag hier immers parkeren aangezien het gereserveerde parkeerplaatsen zijn. Verder is er bebouwing en een 'binnentuin' in oa het stuk tussen de Touwbaan, de Compagniestraat en de Oostenburgervoorstraat. Moeten binnentuinen aangegeven worden als park oid? Ook dit is niet openbaar.
Het grote grijze vlak op http://openstreetmap.org/?lat=52.37154&lon=4.92742&zoom=17&layers=B0FT is een bedrijventerrein met o.a. de Van Gent-hallen en het INIT-gebouw. Moeten wegen die daarover lopen op een bijzondere manier getagged worden? Af en toe is het hek naar het bedrijventerrein vanaf de parkeerplaats waar ik het net over had open, maar af en toe ook niet. Het terrein is volgens mij wel toegankelijk via de parkeerterrein aan de noord-oost-zijde bij het spoor. Het is namelijk niet de bedoeling dat eventuele routeplanners mensen hierover gaan laten rijden met de kans dat het afgesloten is, lijkt me. Ik heb nu geen gps-apparaat bij de hand, maar alle dingen die ik wil editen liggen omsloten door straten die als het goed is al wel op de goede plek liggen. Mag ik het dan nu al invullen (dat het eventueel later nog gedetailleerder gedaan kan worden), of is het de bedoeling dat dat meteen met een gps gaat? Met vriendelijke groet, Hans Bakker _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl