Dat is inderdaad waar ik hier in de buurt nu mee bezig ben. Alle doorsteekjes en pleintjes/plantsoentjes binnen de flatblokken die publiek toegangkelijk zijn op de kaart zetten. Het was namelijk heel mooi weer afgelopen weekeinde.
Bij mij ligt de grens niet of het dood loopt, maar of het toegankelijk is. (Ik moet er toch eerst inlopen met m'n GPS, voordat ik weet dat het dood loopt.) Alles met een poort ervoor of een "verboden toegang" bordje zet ik niet op de kaart, hoewel het wel zou kunnen met "access=private". Deze paadjes lopen hier namelijk meestal kaarsrecht en je kunt aan beide uiteinden komen. Cartinus On Mon, 11 Feb 2008 13:31:13 +0100 Martijn van Exel <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Interessant voor zover ze publiek toegankelijk zijn en relaties in > het stratennetwerk representeren. Dus een doodlopend steegje waar > geen adressen aan liggen wellicht niet, een steegje tussen twee > huizen dat twee straten verbindt dan weer wel. > >Op 11 feb 2008, om 12:58 heeft Joris Meijerink het volgende geschreven: > >>> Dat kunnen wij helemaal niet beter. >>> Ja misschien de software, maar onze kaarten >>> zijn evenmin geschikt voor voetgangers >>> als die van teleatlas. Hier moet nog >>> ontzettend veel mapwerk verricht worden. >>> >> >> We weten niet hoe goed de data van TA feitelijk is op dat gebied. >> Mijn >> opmerking was dan ook meer bedoeld als aansporing! >> >> > > Delft staat er al wel best aardig in: > http://www.tile.openstreetmap.nl/?zoom=15&lat=52.01161&lon=4.35949&layers=B000000F > > Maar ja tot hoever wil je gaan met die steegjes, lijkt me dat steegjes > naar iemands achtertuin niet nuttig zijn ook al zou je die wel op een > kaart kunnen zien. > > gr Joris "it wasn't me" Meijerink _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl