-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA1 Gert Gremmen schreef: | Ik ben wat wezen fietsen in de buurt van Ede | En wilde de route inkloppen op JOSM | | 66-65-61-60-78-77-75-79-80-62-64-65 | | Ik heb gezien dat verschillende malen | 0-99 knooppunten worden gebruikt en ik neem | Aan dat elke set een eigen naam heeft. | 2 namen zag ik al CNN Veluwe en FRN Veluwe. | Ik wil me graag conformeren aan de naamgeving | Als daar tenminste een systeem voor is. FRN = Fietsroutenetwerk en ik ben bang dat ik dat ooit heb ingeklopt, maar met de bedoeling om ooit (lees: dat ben ik dus vergeten te doen) FRN om te zetten naar Fietsroutenetwerk.. Maar het klopt niet dat iedere set 0-99 een andere naam heeft, althans hier in Twente heet alles Fietsroutenetwerk Twente (alhoewel ik zie op de kaart staan: Fietsroutenetwerk overijsel .. :S) Dus van Enschede tot aan Vroomshoop is 1 set.
| Wie helpt mij even verder ??? | Volgens de Wiki ben jij daar actief Lambertus ?? -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1.4.6 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFIT4GctK8Zi+dRolURAu2ZAKCaDFKUyl0yV8TeguCZJyKfwUUWMgCdHvqb 1Ey69LEUyuptiA1rO63VEFU= =NEbK -----END PGP SIGNATURE----- _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl