Ik was eens aan het spelen met de OSM-inspektor en vond nogal wat problemen met water in ons waterrijk landje.
Het gaat vooral om niet gesloten areas, en om precies te zijn meestal daar waar een stuk water aansluit op een andere curve. Een van de 2 areas is dan niet gesloten. Is dat een fout van de inspector of een fout van de de mapper ? Een voorbeeld (niet persoonlijk bedoeld: http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=water&baselayer=Mapnik&opacity=0.30 &lon=4.76465&lat=52.25801&zoom=11&overlays=simple_islands,bodies_of_wate r,coastline,vmap0_rivers,long_rivers,waterways_width,waterways_in_tunnel s,waterways_on_bridges,waterways_drain,waterways_canal,waterways_stream, waterways_river,waterways_riverbank,waterways_other,coastline_not_simple ,waterways_without_names,broken_bow,coastline_nodes,waterway_nodes,river mouths,coastline_unconnected Gert Gremmen ----------------------------------------------------- Openstreetmap.nl (alias: cetest)
<<image001.gif>>
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl