Stefan de Konink wrote: > On Wed, 3 Jun 2009, Robert Verspuy wrote: > >> Euh dus... >> Welke stylesheet moet ik nu gebruiken om dezelfde tiles te krijgen als >> tile.openstreetmap.nl / nieuw.openstreet.nl te krijgen? >> > > http://tile.solvination.nl/?zoom=13&lat=52.3107&lon=5.46894&layers=B00000000FF > > De tiles van Zeewolde zijn nieuw gerendered (met osm.xml) De rest eromheen was al pre-rendered. toen maakte ik nog gebruik van de mapnik-osm.xml die bij mapnik geleverd wordt.
Dit zie je ook aan de N-nummers van de weg. De oude manier (mapnik-osm.xml van mapnik) laat nog rechthoekige vakjes zien), terwijl de nieuwe (osm.xml van git.openstreetmap.nl) laat mooie afgeronde vakjes zien. Maar de wegen zijn nog te donker, waardoor je de naam (gooise weg N305) niet kan lezen. Op de spiekweg (is de weg ook te donker, behalve bij enkele kruisingen). Dit zie ik niet als ik naar tile.openstreetmap.org kijk, dus ik neem aan dat ik nog niet de correcte versie heb, of de versie in git is niet de laatste?? Grz, Robert > Check de tiles er naast eens... > > > Stefan > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > -- *Exa-Omicron* Patroonsweg 10 3892 DB Zeewolde Tel.: 088-OMICRON (66 427 66) http://www.exa-omicron.nl _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl