Hoi, Ik zag zojuist dat user ijsb diverse correctiewerkzaamheden uitvoert [1], door o.a. paden e.d. van landuse vlakken (3dshapes import) los te trekken. Deze werden door anderen incorrect ingebracht. Zie bijv. [2].
Natuurlijk is het goed werk wat ijsb levert (voor zover ik heb gezien), maar het baart me wel zorgen dat de import van 3dshapes deze inspanning veroorzaakt. Het is blijkbaar te makkelijk om data "fout" in te brengen. Vooral nieuwere / onervaren gebruikers zijn hieraan debet, wat natuurlijk wel te begrijpen is. Een oplossing hiervoor is niet 1-2-3 te geven. Ik zou het in ieder geval niet weten. Zou het niet een idee zijn om met RichardF te babbelen om een soort lagenstructuur aan Potlatch toe te voegen, zodat bijv. wegen en landuse data onafhankelijk van elkaar bewerkt kunnen worden? Als beide "lagen" aangevinkt worden, kunnen ze tegelijk bewerkt worden, en kunnen ook nodes, e.d. hergebruikt worden. Ik zal ijsb zelf eens vragen hoe hij hierover denkt. Ook kan een bedankje er zeker wel van af :) Groeten, Frank [1] http://www.openstreetmap.org/user/ijsb/edits [2] http://www.openstreetmap.org/browse/way/58924255/history _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl