ik zal er morgenochtend nog even langslopen en misschien wat foto's maken....
gr, floris 2011/12/28 Jo <winfi...@gmail.com>: > Het probleem waar ik mee zit, gaat weg als de oneway tag op deze weg 'no' > blijkt te zijn: > > http://www.openstreetmap.org/browse/way/96580520/history > > Jo > > Op 27 december 2011 23:53 schreef Jo <winfi...@gmail.com> het volgende: >> >> Het is toch niet zo simpel als het op het eerste gezicht lijkt: >> >> routes in één richting en andere richting 'scheiden' en dan op de ene >> groep een wijziging aanbrengen en op de andere een andere. Maar routes die >> in totaal verschillende richtingen gaan, gaan over dezelfde brug, die brug >> is echter een éénrichtingssweg... >> >> Het is lastig als je de lokale situatie niet kent en ik kan in dit geval >> geen zinnige veronderstellingen maken. Ik zou dus wel de relaties kunnen >> bijwerken die in de juiste richting over die eenrichtingsbrug gaan, maar dat >> lijkt me ook wat vreemd. >> >> Iemand uit Amsterdam die wat licht op de situatie kan laten schijnen? Als >> je de relaties van één van die routes corrigeert, dan doe ik de rest wel. >> >> Dan is het een kwestie van aan te duiden wat er overal uit moet en alle >> relaties te openen in editorvensters. Dan weghalen wat er niet in thuishoort >> en de cursor goed zetten. >> >> Dan de juiste sequentie ways aanduiden voor één richting en in de juist >> editorvensters gaan tussenvoegen. Hetzelfde voor de ways van de andere >> richting. Of je het goed gedaan hebt, blijkt dan uit het feit dat alle >> members een continue reeks ways vormen. >> >> Ik was van plan om er een screencast'filmpje' van te maken, maar ik moet >> dan eerst weten hoe het precies zit, daar ter plaatse. >> >> Polyglot >> >> Op 27 december 2011 14:36 schreef Floris Looijesteijn <o...@floris.nu> het >> volgende: >>> >>> Ik heb rond het Oosterdokseiland het een en ander aangepast. >>> >>> >>> Er staat daar echter nog een niet meer bestaande weg op onze kaart. >>> Die heeft echter zoveel relaties dat ik daar m'n handen niet aan ga >>> branden. >>> >>> Heeft iemand zin om dat om te bouwen? Zo ja, misschien handig om dat >>> hier even te roepen zodat er geen dubbel werk wordt gedaan. >>> >>> Het gaat om deze weg: >>> http://www.openstreetmap.org/browse/way/96580519 >>> >>> Alle buslijnen gaan nu over de Odebrug (?) >>> >>> De oude brug bestaat nog wel alleen is nu doodlopend voor autoverkeer. >>> >>> Bing kaarten laten een vrij actuele situatie zien daar. >>> >>> Groet, >>> Floris >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-nl mailing list >>> Talk-nl@openstreetmap.org >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >> >> > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl