2012/6/4 Pander <pan...@opentaal.org>: > On 2012-06-04 12:32, Gertjan Idema wrote: >> Los van het belang van snacks, vraag ik mij af of het de ambitie moet >> zijn om alle OSM tags te relateren aan de OpenTaal database. > > Dat is zeker niet de ambitie of bedoeling. Dit is een bijproduct van > mijn script waar ik jullie een plezier mee wil doen.
Dat doe je zeker, maar of iemand er ook iets mee gaat doen... :) >> Mijn insteek zou zijn om het in eerst instantie te beperken tot de >> 'name' en 'name:nl' tags. > > Deze staan al vooraan in mijn lijstje van labels die voor > spellingcontrole interessant zijn. Bedankt. > >> Hierin zou je volgens mij alle toponiemen moeten kunnen vinden. >> Voor de 'name' tag hoort hier vervolgens een restrictie voor >> nederlandstalig grondgebied bij. > > Ik gebruik alleen > wget -N http://download.geofabrik.de/osm/europe/netherlands.osm.pbf > en > wget -N http://download.geofabrik.de/osm/europe/belgium.osm.pbf > > Groetjes, > > Pander > >> Gertjan >> >> On Mon, 2012-06-04 at 12:00 +0200, Pander wrote: >>> On 2012-06-04 11:37, Floris Looijesteijn wrote: >>> > Cool, maar bitterballen=yes is mijns inziens geen 'fout'. >>> > bitterballen=no zou voor mij en m'n collega's een reden zijn een >>> > andere kroeg te zoeken. >>> >>> Is snacks=yes een goed alternatief? Verder staat er ook nog een >>> kroket=yes. Overigens komen bitterballen en kroket maar een keer voor. >>> Frikadel staat helaas nog niet op OpenStreetMenu. ;) >>> >>> > Normaal gesproken zou de tag engels moeten zijn maar gezien diverse >>> > zeer creatieve vertalingen op engelstalige kaarten denk ik niet dat we >>> > daar uit gaan komen :) >>> > >>> > Groet, >>> > Floris Looijesteijn >>> > >>> > 2012/6/4 Pander <pan...@opentaal.org <mailto:pan...@opentaal.org>>: >>> >> Hoi allemaal, >>> >> >>> >> Los van de discussie over hoe OpenTaal toponiemen uit OSM kan gebruiken >>> >> hebben mijn filters al wel het een en ander ter verbetering gevonden. >>> >> >>> >> In http://www.pastebay.net/1062450 is een histogram te vinden van de >>> >> labels. Voor labels die niet meer dan vijf keer voorkomen worden ook de >>> >> desbetreffende waarden getoond. >>> >> >>> >> Er zitten een paar fouten in die gerepareerd kunnen worden. Enkele >>> >> voorbeelden zijn: >>> >> - Adriaanse >>> >> - Atletiekbaan >>> >> - Buurtbussen standplaats >>> >> - Hotel >>> >> - rcn_ref# >>> >> en er zittten ook wat leuke /foutjes/ tussen zoals: >>> >> - bitterballen = yes >>> >> - broodje = kaassouflé met mayonaise >>> >> - gezellig = yes >>> >> >>> >> De waarden met &#....; bevatten UTF-8-karakters die pastebay helaas niet >>> >> ondersteunt, die kunnen genegeerd worden. Let op, dit overzicht wordt >>> >> over een maand automatisch verwijderd. Graag ontwikkel ik het script >>> >> verder met iemand van de OSM community zodat regelmatig geautomatiseerde >>> >> rapporten geeft over mogelijke fouten. >>> >> >>> >> Groetjes, >>> >> >>> >> Pander >>> >> >>> >> _______________________________________________ >>> >> Talk-nl mailing list >>> >> Talk-nl@openstreetmap.org <mailto:Talk-nl@openstreetmap.org> >>> >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >>> > >>> > _______________________________________________ >>> > Talk-nl mailing list >>> > Talk-nl@openstreetmap.org <mailto:Talk-nl@openstreetmap.org> >>> > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >>> >>> >>> _______________________________________________ >>> Talk-nl mailing list >>> Talk-nl@openstreetmap.org <mailto:Talk-nl@openstreetmap.org> >>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl >> >> >> >> _______________________________________________ >> Talk-nl mailing list >> Talk-nl@openstreetmap.org >> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl