Mbv het Josm filter: type:node untagged -child kan je ze makkelijk isoleren en deleten. Zie http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Search_function
> Rondom Zutphen zijn een heleboel nodes ontstaan die geen deel uit > maken van een weg noch voorzien zijn van tags. Het zijn er geen > tientallen maar honderden. Ik ben er mee begonnen om die weg te > werken, maar het is te veel. Deze nodes zijn ontstaan door > activiteiten van medemapper gww. Ik heb contact met hem opgenomen en > hij heeft geen idee hoe dit ontstaan is. In ieder geval was het > onbedoeld. GWW mapt een heleboel sloten, beken en ander water. Hij > schreef mij: "Ik werk de kleine dingen bij vanuit JOSM. Serieuze > hoeveelheden doe ik in ArcGIS. Daarin edit ik dan de layer met > waterobjecten." Ik heb geen idee of het wat te maken heeft met dit > porgramma. Wil iemand hier eens naar kijken en de losse nodes wissen. _______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl