Hallo Peter, Het lijkt er op de projectie parameters voor RD niet compleet zijn. Dat geeft een afwijking van zo'n 100m naar het zuid-zuidwesten. In het volgende forum artikel onder #7 vind je een mogelijke work-around: forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=12204
Laat even weten of het werkt. Groeten, Gertjan On Fri, 2013-03-01 at 16:45 +0100, Peter Peterse wrote: > Hallo allemaal, > > ik probeer de 2de maasvlakte in RD tiles weer te geven. Echter zie ik een > verschil t.o.v. de officiele site: > <http://www.openstreetmap.org/?lat=51.9777&lon=4.001&zoom=14&layers=M> > > Een screenshot van mijn lokale server is te vinden op: > <http://osm.peterse-uithuizen.com/~peter/2deMaasvlakte_in_RD.png> > > Tussen de weg en het strand bevind zich bij mij water. Ik heb de > world_boundaries bijgewerkt en geherprojecteerd met de commando's: > > extent="225743.58199723 6343505.39917919 816703.80429861 7125169.31386459" > ogr2ogr -f "ESRI Shapefile" -s_srs EPSG:900913 -t_srs EPSG:${srs} \ > -spat ${extent} builtup_area_28992.shp builtup_area.shp > ogr2ogr -f "ESRI Shapefile" -s_srs EPSG:900913 -t_srs EPSG:${srs} \ > -spat ${extent} processed_p_28992.shp processed_p.shp > ogr2ogr -f "ESRI Shapefile" -s_srs EPSG:900913 -t_srs EPSG:${srs} \ > -spat ${extent} shoreline_300_28992.shp shoreline_300.shp > > Heeft iemand een idee wat er mis kan zijn? > > Alvast bedankt, > Peter > > > _______________________________________________ > Talk-nl mailing list > Talk-nl@openstreetmap.org > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
_______________________________________________ Talk-nl mailing list Talk-nl@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl