VAART-bericht van: "MS Condor" <[EMAIL PROTECTED]>



MS Condor schreef:

Indien er geen voorschutting verleend zou worden,had men waarschijnlijk onder druk van de toerismelobby allang gezorgd voor een voldoende op het aanbod berekende infrastructuur,en dan hadden we het hele probleem niet,maar juist door de voorschuttingen is de interesse van de overheid er iets aan te doen maar heel klein.

Dat denk je maar, ze doen er juist heel veel aan.
Zie: http://www.wsa-koblenz.wsv.de/projekte/stand_der_baumassnahme_2._schleuse/bau_2te_schleusen.html

Eind 2009 wordt het beter, dan zijn bij Zeltingen en Fankel de tweede sluiskolken (210 x 12,5 m) klaar. De verdubbeling van andere Moezelsluizen is naar voren gehaald. De procedure voor de bouw van een tweede sluis bij Trier is in gang gezet, een tweede sluis bij Lehmen is in voorbereiding.


Groeten uit Bathmen/Nl,

Dirk van der Meulen
VAART!Info

En als de sluizen Zeltingen en Fankel klaar zijn komen er direct weer zoveel rondvaartboten bij dat het resultaat hetzelfde blijft,alleen met afschaffing van de voorschutting zou men dat binnen de perken kunnen houden.


* Voorschutting discriminatie? Je eigen mening op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [EMAIL PROTECTED] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan