VAART-bericht van: Peter Janssens <[email protected]>

Hein Danser schreef:


Maar doordat er niet genoeg werk is voor iedereen, loopt het bij een ander helemaal niet. En in combinatie van lage vrachten, maakt hij er helemaal niets van, betreft inkomsten. Maar we kunnen niet allemaal zonder ledige tijd varen! Elke maand komen er schepen bij, maar geen werk! En dat probleem wordt onderschat. En bijna iedereen gaat voor ikke.

Hein



Hier heb je het volledige probleem
In feite is er nog steeds voor iedereen werk maar we gunnen we het een ander niet, ook al moeten we ons daarmee diep in eigen vlees snijden

Met de huur EUBO zie je als deelnemer direct resultaat hetgeen een positieve werking zal hebben. Dan maar hopen dat het lading aanbod snel aantrekt
Gebeurd dit niet sta je snel voor een lege kas.
Wat er dan gebeurd is al min of meer aangekondigd door de bedenkers van het plan en zal vele malen versterkt worden door de leden.


Peter



* Wat doet de markt? www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan