VAART-bericht van: Jos Evens <[email protected]> Op 10-10-2011 21:15, G.A.J. Schalk schreef:
Wij betalen 2400 tot 2700 euro p/m voor onze Filippijn, hij ontvangt maar ongeveer 1000 dollar per maand. Daarom vul ik -uit privé- zijn loon aan, betaal zijn telefoon, internet en kleding, gezondheidszorg voor zijn familie en wat dies meer zij. Het gaat ons dus bepaald niet om goedkope(re) arbeidskrachten, wèl om goede.
Een verhelderend antwoord, wat de ernst van de zaak aangeeft en ook duidelijk maakt, wie erop aangesproken moet worden!
Waarbij ik mijn eerdere suggestie over de oorsprong van het probleem (de schipper, die goedkoop personeel wil) terugneem. Blijft hooguit de stelling, dat men met zulke uitzendbureaux geen zaken zou moeten willen doen, om elke schijn van medeplichtigheid te voorkomen.
Met excuses, Jos Evens. * Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
