Salut,
Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de iarna organizam in Café Deko pe 18
decembrie petrecerea de Craciun a studentilor.
Ne-am bucura foarte mult daca ai putea sa ajungi. Te asteptam pe tine si pe
prietenii tai.
Vrem sa ne distram si totodata sa ajutam un caz umanitar.
Echipa ASCIG
THINK FURTHER!
P.S.: Alatura-te noua, marti 18 decembrie 2007, ora 19.00, la party-ul din Cafe
Deko
---------------------------------
Looking for last minute shopping deals? Find them fast with Yahoo! Search.
[Non-text portions of this message have been removed]