Salut,

   Cu ocazia Sfintelor Sarbatori de iarna organizam in Café Deko pe 18
 decembrie petrecerea de Craciun a studentilor.
  Ne-am bucura foarte mult daca ai putea sa ajungi. Te asteptam pe tine
 si pe prietenii tai.
   
   
  Vrem sa ne distram si totodata sa ajutam un caz umanitar.
  
Echipa ASCIG
  THINK FURTHER!


 





      
____________________________________________________________________________________
Looking for last minute shopping deals?  
Find them fast with Yahoo! Search.  
http://tools.search.yahoo.com/newsearch/category.php?category=shopping

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui