Krzysztof !

Nie ma na ten temat dyskusji, nie obchodzi mnie to czy tu uwazasz za
stosowne uzywac przeklenstw i jezyka podworkowego w cudzyslowiach czy bez
nich .. "gdybys powiedzial" ... gdybys mial powiedziec a nie powiedzialbys
nie zamieszczalbys owego tekstu w swoim mailu ,,,,

nie mamy tutaj luk i bezluk nie jest to podoban syutacja jak z reklama piwa
bez i alkoholowego ... dlatego "" czy nie cudzyslow ... nie zmiania faktu
pzreklenstw ...

Jesli nie znasz regul prosze zajrzyj na http://serwis.px.pl/prawica , jesli
zas Ci sie one nie podobaja mozesz spokojnie opuscic liste ... nie probujac
stoswac wlasncyh zasad interpretacji ...

pozdrawiam

-----------------------------------------
Artur Kośmider
ICQ 42607764
----- Original Message -----
From: "kjg" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Monday, April 30, 2001 9:58 AM
Subject: Odp: Prawica: ADMINISTRATOR JESZCZE RAZ


>
> > O przeklenstwach do Ciebie rowniez sie tyczylo ...  Panie KJG
> >
> >
> > >Po drugie, poniewaz jestem czlowiekiem z natury kulturalnym nie
napisze:
> > "Spierdalaj >z listy szabes-goju odmawiac kadisz", choc do p. Blaszczaka
juz
> > dawno to >powinienem napisac!
> >
>
> Panie Artur :-)
> Nie poczuwam sie do winy, poniewaz nie napisalem tego co mi zarzucasz, a
jedynie zasygnalizowalem ze powinienem tu napisac i fraze ujalem w
cudzyslow.
> Napisalem natomiast co nastepuje:
> > idz z tej listy dobry czlowieku i pomodl sie ze swoimi hebrajskimi
kumplami
> > (Olszewskim i Zydzinskim) o to zebyscie wszyscy nareszcie zmadrzeli i
zeszli z drogi
> > zdrady narodowej, przestali wyslugiwac sie zydom!
> Prosze o wskazanie przeklenstw w powyzszej wypowiedzi...
>
> kjg
>
>
>
>

Odpowiedź listem elektroniczym