"Jan Grylicki" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:
> 
> Arturze, popieram Ciebie. Lista Prawica MUSI kojarzyc sie z kultura, a
> nie z chamstwem. Kazdemu zdarzy sie cos palnac, ale w takim przypadku
> powinien przeprosic interlokutora oraz listowiczow, a nie uzasadniac
> swojego chamstwa "wyzszymi" rzekomo racjami.
> 
> Janek
> 
> 

Panie Janku, czego pan oczekuje od ludzi, ktorzy nawet nie maja pojecia co to jest 
kultura? Najlepiej byloby ignorowac wszelkie teksty przez nich pisane, ale wydaje mi 
sie, ze wowczas lista podzielilaby sie na dwie podlisty niewiele warte. Stad moj apel 
do admina by wreszcie zachowal sie jak powinien sie zachowac w takiej sytuacji wobec 
ludzi szerzacych na liscie Prawica wulgaryzmy, chamstwo i prostactwo. A jak sie 
powinien zachowac, mysle ze pan Artur wie, tylko odwagi mu brakuje.

SB





-- 

 

Odpowiedź listem elektroniczym