Witam

Panie Radku jest Pan w bledzie.
Kara jest kara.
Eutanazja jest kara niezasluzona.
Dlaczego karac za wiek lub chorobe?

Aborcja tez jest zbrodnia.
Dlaczego karac dziecko za rodzicow.

Jerzy

===========================================================


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED]]On
Behalf Of Radek Oryszczyszyn
Sent: Monday, May 07, 2001 10:43 PM
To: Multiple recipients of list prawica
Subject: Prawica: O tym, że trzeba być konsekwentnym


Chciałbym dowiedzieć się, czy zgodzą się Panowie z tym, że konsekwencja jest
cnotą pożądaną?
Jeżeli tak, to prawy człowiek, wierzący w Boga i przestrzegający Jego
nakazów MUSI BYĆ PRZECIWNY KARZE ŚMIERCI!
Najzwyklejsza ludzka przyzwoitość, nie mówiąc już o religijności, karze
chronić KAŻDE LUDZKIE ŻYCIE.
Założywszy to doszedłem do wniosku, że będąc przeciwnym aborcji = przeciwny
zabijaniu,
będąc przeciwny eutanazji = przeciwny zabijaniu,
muszę być też przeciwny karze śmierci = przeciwny zabijaniu.
Zabijanie zbrodniarzy jest ucieczką przed problemem.
Człowiek nie może decydować o życiu drugiego człowieka - niezależnie, czy
jest to małe dziecko, zniedołężniały starzec, czy morderca
.
(myślę, że to lepszy temat do dyskusji niż prześciganie się w obelgach)
Dziękuję.


  --

Odpowiedź listem elektroniczym