Ryszard Saul wrote:
> 
> > Czolem !!!
> >
> > Tam jest moja ojczyzna
> > gdzie zarobie na chleb dla siebie i rodziny.
> >
> > Z narodowo-katolickim pozdrowieniem
> >
> > Wojciech Domagala
> >
> 
> Gdzie sie Pan wybiera za granice?:-)

Oby tylko p. Wojciech szybciej wybral jaki narod reprezentuje
jego podpis. Boje sie iz jednak pozostaje mu niewielki wybor
biorac pod uwage druga czesc pozdrowienia. Jakikolwiek narod
jednak by nie wybral to wydaje mi sie iz wykroczy on przeciw
Katechizmiwi Kosciola Katolickiego...
Z drugiej strony to moge jest tak jak z innymi
'przymiotnikowymi' okresleniami - krzeslo i krzeslo elektryczne
to to samo ale jakby nie do konca... Moze podobnie i
"narodowo-katolicki" w pojmowaniu Pana Domagaly nie oznacza
czegokolwiek ani Narodowego ani Katolickiego. W sumie - dla
umyslow wycwiczonych w dialektyce to pewnie wtedy daje sie
pogodzic z tresciami typu "tam ojczyzna gdzie chleb".... Wtedy
jednak nie jestem w stanie okreslic co taka osoba robi na liscie
majacej w nazwie Prawica.

WD

Odpowiedź listem elektroniczym