"Andrzej da Lancia" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:


> Drodzy PT Listowicze
>
> Pan Wojciech Domagala znazl sie na bardzo
> ostrym zakrecie swej drogi zycia,
> jego troska o zapewnienie chleba rodzine
> jest bardzo widoczna,ale...,
> bez Niego i jego Rodziny,
> ktora sa rowniez wszyscy Polacy,
> Polska przestanie istniec,
> jego gorzkie slowa niosa w sobie wiele prawdy,
> jezeli praca nie przynosi plonu w postaci chleba,
> wiemy co sie dzieje, czy doprawdy tego nie dostrzegacie ?
> Polska jest tam wszedzie gdzie jest Polskie Serce,
> byt albo odbyt, oto jest pytanie,
> musimy przede wszytkim przetrwac jako przetrwalismy tyle
> lat wszelkiej niewoli i niedoli, tak w Kraju jak tez na obczyznie,
> czego Nam Wszytkim Polakom zycze z calego serca !
>
> Panie Wojciechu, glowa do gory !
> nie jest Pan sam !
>
> Szczesc Boze
>
> Andrzej
>
>

No to zaczyna nam sie na liscie tworzyc Polska Partia Socjalistyczna.
Pierwszy Domagala, drugi da Lancia. A pan Kafel?

SB





-- 

Czatuj, wyslij sms-y, sprawdz poczte

Zainstaluj OnetKomunikatora [ http://ok.onet.pl/ ]



Odpowiedź listem elektroniczym