"roman kafel" [EMAIL PROTECTED] wrote:


>
> Panei Stasiu!
> Nicolas de Nostradamo zmarl 14 grudnia 1566roku, nie mogl zatem napisac
> -zapodanej przez pana za wesolkiem jakowyms internetowym -centurii 90 lat
> pozniej i tu jest patyczek, ktorym wyciagaja mrowki niedowiarki w
> Internecie. Wiedza o tym malpy, ktore nie pisza, jak nie wiedza dokladnie
o
> czym pisza:-)
> RomnaK
> ===================================================================
> Przepowiednie Nostradamo, zazwyczaj sie wypelniaja,
> zabobony gloszone przez Grzesia Swiderskiegi,
> pozostana prymitywnym zabobonem na zawsze!:-)
> ========================================================================

Panie Romanie i inni panowie, tekst z rzekomej przepowiedni Nostradamusa
przeslalem jako ciekawostke i swoisty przerywnik w toczonych tutaj
dyskusjach. I sadzilem, ze tak to zostanie potraktowane. Tekst ten krazyl po
internecie, ja go tylko powielilem. Nigdy zadnych przepowiedni nie
traktowalem powaznie, bo ich po prostu tak traktowac nie mozna. Mozna
natomiast do nich odnosic sie jak do bajek. Przyjmujac, ze sa fantazja, ale
moze tkwi w nich jakas mysl godna uwagi i zastanowienia. Tak tez mozna
traktowac zacytowana przeze mnie niby-przepowiednie Nostradamusa: z popiolow
WTC moze rozpoczac sie wojna. Nie musi, ale moze. Dzisiaj nikt, nawet
najbardziej tegie glowy nie potrafia zagwarantowac, ze nie bedzie z tego
wielkiej zadymy.


SB





-- 



r e k l a m a

Lista Plac [ http://listaplac.onet.pl ]



Odpowiedź listem elektroniczym