Panie Stefan-ku! Jak pan nie wie komu, to pan niech lepiej nie pokazuje nic!...- no moze swojej zonie.Ale nikomu innemu. Ja pisalem co robic dla tych i tylko dla tych co kumaja...do innych nie ma co pisac instrukcji Insurekcji punkt po punkcie.....i tak nie pojmuja:-)))) RomanK
>From: Stefan Sękowski <[EMAIL PROTECTED]> >Reply-To: [EMAIL PROTECTED] >To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]> >Subject: Odp: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla >Date: Sun, 23 Jun 2002 19:24:29 +0200 > > > >Dnia 23-06-2002 o godz. 4:42 roman kafel napisał(a): > > Po prostu powiedziec NIE! I pokazac wala! > > RomanK > >Panie RomanKu: >Komu powiedzieć NIE? Komu pokazać wała? W moim krótkim życiu pokazałem już >parę razy >wała, ale czy to coś zmieniło w moim >żytciwym położeniu? Co najwyżej miałem satysfakcję. >No i co z tego? >Jeżeli chcemy zmienić zaistniałą sytuację, tov może zastanówmy się nad >lepszymi >rozwiązaniami. :) > >Stefan Sękowski >pozdrawia > >----------------------------------------------------------------------- >Pomóż demokracji ... i zarób pieniądze. Zostań operatorem komputera w >obwodowej >komisji wyborczej, >w wyborach samorządowych w 2002 roku. < >http://www.pkw.gov.pl/katalog/2507.html > > _________________________________________________________________ Chat with friends online, try MSN Messenger: http://messenger.msn.com
