Panie Stefan-ku!
Jak pan nie wie komu, to pan niech lepiej nie pokazuje nic!...- no moze swojej 
zonie.Ale nikomu innemu.
Ja pisalem co robic dla tych i tylko dla tych co kumaja...do innych nie ma co pisac 
instrukcji Insurekcji punkt po punkcie.....i tak nie pojmuja:-))))
RomanK


>From: Stefan Sękowski <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: Multiple recipients of list prawica <[EMAIL PROTECTED]>
>Subject: Odp: Re: Prawica: Czekajac na drugi cud nad Wisla
>Date: Sun, 23 Jun 2002 19:24:29 +0200
>
>
>
>Dnia 23-06-2002 o godz. 4:42 roman kafel napisał(a):
> > Po prostu powiedziec NIE! I pokazac wala!
> > RomanK
>
>Panie RomanKu:
>Komu powiedzieć NIE? Komu pokazać wała? W moim krótkim życiu pokazałem już >parę razy 
>wała, ale czy to coś zmieniło w moim
>żytciwym położeniu? Co najwyżej miałem satysfakcję.
>No i co z tego?
>Jeżeli chcemy zmienić zaistniałą sytuację, tov może zastanówmy się nad >lepszymi 
>rozwiązaniami. :)
>
>Stefan Sękowski
>pozdrawia
>
>-----------------------------------------------------------------------
>Pomóż demokracji ... i zarób pieniądze. Zostań operatorem komputera w >obwodowej 
>komisji wyborczej,
>w wyborach samorządowych w 2002 roku. < >http://www.pkw.gov.pl/katalog/2507.html >
>


_________________________________________________________________
Chat with friends online, try MSN Messenger: http://messenger.msn.com

Odpowiedź listem elektroniczym